
Кліщі торцеві для цвяхів 180 мм INTERTOOL HT-0165
- Немає в наявності
- Код: HT-0165
109 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Теслярські кліщі - ідеальний інструмент для затискання, різання або витягування цвяхів, кріплень та різних деталей.

Ефективна робота
Ріжучі леза кусачок розташовані перпендикулярно ручкам, що дозволяє захопити цвяхи або кріплення в поглибленнях або шліци цвяхів, що знаходяться над поверхнею. Довгі ручки та спеціально розташована ріжуча робоча частина створюють важіль та сприяють максимально ефективної передачі зусилля.

Міцні та зручні
Ці потужні кліщі виготовлені зі спеціальної інструментальної сталі, із загартованими ріжучими лезами, твердістю 56-62 HRC. Виконують точний та акуратний зріз як м'яких, так й твердих дротів, кріпильних елементів. Чорне покриття та полірована робоча частина запобігають появі корозії. М'які ручки з протиковзного матеріалу забезпечують комфорт у роботі.
Шарнірно-губцевий інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0165
| Довжина | 180 мм |
|---|---|
| Покриття | Black Finished |
| Матеріал рукоятки | ПВХ |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Вага | 0,358 кг |
| Об'єм | 0,000245 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Твердість губок | 62 HRC |
| Довжина інструменту | 180 мм |
| Вага | 0.358 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 109 ₴





