
Бокорізи 180 мм INTERTOOL HT-0145
- Немає в наявності
- Код: HT-0145
149 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Бокорізи HT-0144 – дуже зручний та функціональний інструмент, призначений для захоплення та утримування дрібних предметів, перекушування дроту та інших слюсарних робіт. Використовуються для різання міді, латуні, заліза, алюмінію тощо.

Надійна конструкція
Бокорізи завдовжки 180 мм, мають великий ресурс роботи, оскільки виготовлені з високоякісної сталі С55 з сатинованою обробкою. Твердість металу за шкалою Роквелла становить 45-55 HRC.

Зручні
Ергономічні двокомпонентні ручки забезпечують надійний хват та комфортну роботу. Візьміть їх у руки і ви відчуєте високу якість збірки та відсутність люфту.
Шарнірно-губцевий інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0145
| Матеріал рукояток | прогумований пластик |
|---|---|
| Тип | професійні бокорізи |
| Матеріал леза | сталь С55 |
| Довжина | 180 мм |
| Покриття | Satin Finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55 HRC |
| Вага | 0,317 кг |
| Об'єм | 0,000550 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Бокорізи |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 180 мм |
| Вага | 0.317 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 149 ₴





