
Бокорізи 200 мм, CrV, з ізольованими рукоятками PROF INTERTOOL NT-0217
- Немає в наявності
- Код: NT-0217
209 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бокорізи Prof, 200 мм ТМ INTERTOOL NT-0217 застосовують для виконання монтажних і слюсарних робіт з відкушування, затискача і згину монтажних матеріалів. Виготовлені куванням із високоміцної сталі CrV 6150. Покриття бокорізів Pearl Nickel. Ергономічна трикомпонентна рукоятка забезпечує зручність захоплення інструменту.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0217
| Довжина | 200 мм |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | CrV |
| Покриття | Pearl Nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62 HRC |
| Вага | 0,350 кг |
| Об'єм | 0,000600 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Бокорізи |
| Твердість ріжучого леза | 62 HRC |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 209 ₴





