
Плоскогубці 200 мм С55 INTERTOOL HT-0106
- Немає в наявності
- Код: HT-0106
169 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
Плоскогубці INTERTOOL HT-0106. Багатофункціональний інструмент призначений для обтиску, обрізання проводів, відкушування проволоки, відкручування кріплень, гнуття. Загальна довжина плоскогубців 200 мм. Завдяки концептуальному рішенню, плоскогубці отримали новий дизайн і зручні прогумовані рукоятки. Міцність за шкалою Роквелла складає 45-55 HRC. Червоно-сірий колір накладних рукояток додає плоскогубцям особливу впізнаваність і виділяє їх серед своїх аналогів. Нанесений логотип також допоможе Вам ідентифікувати продукт INTERTOOL.
Особливості
Зручні двокомпонентні рукоятки;
Міцність металу за шкалою Роквелла складає 45-55 HRC;
Шарнірно-губцевий інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0106
| Тип | плоскогубці професійні |
|---|---|
| Довжина | 200 мм |
| Покриття | Satin Finished |
| Твердость за шкалою Роквелла | 45-55 HRC |
| Вага | 0,383 кг |
| Об'єм | 0,000634 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Плоскогубці |
| Твердість губок | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Вага | 0.383 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 169 ₴





