
Щипці зі шліцевим з'єднанням 160 мм, CrV, з ізольованими рукоятками PROF INTERTOOL NT-0232
- Немає в наявності
- Код: NT-0232
179 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0232
| Довжина | 160 мм |
|---|---|
| Покриття | Satin Finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62 HRC |
| Матеріал виготовлення | CrV |
| Вага | 0,200 кг |
| Об'єм | 0,000458 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Твердість губок | 62 HRC |
| Довжина інструменту | 160 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 179 ₴





