
Плоскогубці 180 мм, CrV, з ізольованими рукоятками PROF INTERTOOL NT-0212
- Немає в наявності
- Код: NT-0212
199 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плоскогубці 180 мм ТМ INTERTOOL NT-0212 застосовуються для точного захоплення і згинання дрібних металевих деталей, скручування дроту і проводів та інших цілей. Являють собою губки пірамідальної форми з насічками на внутрішній поверхні. Виготовлені куванням з високоміцної сталі CrV 6150. Плоскогубці мають покриття Pearl Nickel. Ергономічна трикомпонентна рукоятка забезпечує зручність захоплення інструменту.
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ И ДОКУМЕНТАЦИЯ NT-0212
| Длина | 180 мм |
|---|---|
| Материал изготовления | CrV |
| Покрытие | Pearl Nickel |
| Твердость по шкале Роквелла | 58-62 HRC |
| Вес | 0,290 кг |
| Объем | 0,000382 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Плоскогубці |
| Твердість губок | 62 HRC |
| Довжина інструменту | 180 мм |
| Вага | 0.29 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 199 ₴




