
Плоскогубці 200 мм, 1000 В INTERTOOL NT-0314
- Немає в наявності
- Код: NT-0314
219 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0314
| Тип | плоскогубці діелектричні |
|---|---|
| Довжина | 200 мм |
| Тип сталі | С55 |
| Покриття | Pearl Nickel |
| Максимальна напруга | 1000 В |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55 HRC |
| Вага | 0,436 кг |
| Об'єм | 0,000819 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Плоскогубці |
| Твердість губок | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Вага | 0.436 кг |
| Діелектричне покриття | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 219 ₴





