
Плоскогубці 160 мм, 1000 В INTERTOOL NT-0312
- Немає в наявності
- Код: NT-0312
159 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Безпечна робота
Плоскогубці діелектричні застосовуються для утримання та затискання деталей, кріплень. Також за допомогою них ви легко зможете перерізати дроти, кабелі, тощо. Використовуються у роботі з електромережами, запобіжниками, перемикачами та різними приладами. Безпечні під час роботи з напругою до 1000 В.

Ізольовані ручки
На металевий корпус плоскогубців нанесене додаткове діелектричне покриття, яке захищає майстра від ураження електричним струмом. Ручки з пластику із захисними екранами проти випадкового зісковзування дроту.

Надійна конструкція
Інструмент виготовлений з Cr-V сталі, найкращої у своєму сегменті. У складі цієї сталі присутні хром та ванадій, які надають їй високу стійкість до зносу. Також сталь вирізняється довговічністю та не схильна до крихкого руйнування. Нікельоване покриття підвищує корозійну стійкість.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0312
| Тип | плоскогубці діелектричні |
|---|---|
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал виготовлення | хром-ванадієва сталь |
| Тип сталі | C55 |
| Покриття | Pearl Nickel |
| Максимальна напруга | 1000 В |
| Твердость за шкалою Роквелла | 55 HRC |
| Вага | 0,275 кг |
| Об'єм | 0,000630 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Плоскогубці |
| Твердість губок | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 160 мм |
| Вага | 0.275 кг |
| Діелектричне покриття | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 159 ₴





