
Ножиці по металу 250 мм ліві INTERTOOL HT-0176
- Немає в наявності
- Код: HT-0176
149 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножиці по металу INTERTOOL HT-0176 призначені для фігурного різання пластику і металу з максимальною товщиною до 1,2 мм. Дана модель має лівосторонній різ. Ножиці виготовлені ковкою з високолегованої сталі, міцність якої за шкалою Роквелла складає 56–62 HRC. Довжина ножиць — 250 мм. Ергономічна двокомпонентна рукоятка забезпечує зручність захоплення.
Особливості
Можуть різати метал і пластик товщиною до 1,2 мм,
Лівосторонній різ,
Виготовлені ковкою з високолегованої сталі,
Ергономічна двокомпонентна рукоятка.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0176
| Довжина | 250 мм |
|---|---|
| Напрямок різу | ліві |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 56-62 HRC |
| Вага | 0,426 кг |
| Об'єм | 0,001091 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип ножиць по металу | Фігурні(вигнуті) |
| Спрямованість | Ліві |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Вага | 0.426 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 149 ₴




