
Ножиці по металу 250 мм, ліві INTERTOOL HT-0178
- Немає в наявності
- Код: HT-0178
229 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана

Ножиці INTERTOOL HT-0178 призначені для прямого та фігурного різання металу. Підходять для широкого спектра застосування, включаючи покрівельні роботи, ремонт, будівництво. Можуть різати листовий метал, тонкий дріт, пластик та багато іншого. Ця модель має лівий зріз.

Точний зріз
Гострі та прецизійно заточені леза цих ножиць для різання металу забезпечують чисті та прямі розрізи, що робить їх ідеальними для роботи з алюмінієм, листовим металом та іншими тонкими матеріалами. На лезах ножиць передбачені зубці, які запобігають появі складок та зминань при різанні матеріалу.

Надійна конструкція
Ножиці виготовлені методом кування з високолегованої сталі, міцність якої за шкалою Роквелла становить 56–62 HRC. Міцна конструкція та гострі леза цих ножиць по металу забезпечують виняткову надійність та ефективність різання. Довжина ножиць – 250 мм.

Комфорт у роботі
Зручні ручки мають високу ергономіку, що дозволяє працювати протягом тривалого часу, не втомлюючи рук. Гумові накладки забезпечують відмінну фіксацію в руці. Фіксатор лез дозволяє безпечно зберігати та транспортувати ножиці, при цьому їх легко відкрити однією рукою.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0178
| Довжина | 250 мм |
|---|---|
| Напрямок різу | ліві |
| Матеріал виготовлення | 8ХФ |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Вага | 0,396 кг |
| Об'єм | 0,000730 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип ножиць по металу | Фігурні(вигнуті) |
| Спрямованість | Ліві |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Вага | 0.396 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 229 ₴




