
Ключ розвідний 300 мм, Cr-V, чорний, фосфатований, INTERTOOL XT-0062
- Немає в наявності
- Код: XT-0062
265 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
Сфера застосування таких ключів досить широка. Використовують в будь-яких столярно-слюсарних роботах. Такий розвідний ключ стане незамінним помічником і в побуті. Призначений для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань з різноманітними профілями гайок та болтів.
Вирізняється своєю простотою і надійністю, а його міць відчуваєш з першого дотику! Ключ важкий і надійно фіксує з'єднання. Губки розводяться від 0 до 35 мм. Завдяки нанесеній шкалі можна точно відкалібрувати зазор (розмір), необхідний для захоплення кріплення.
Працювати зі значним зусиллям - не проблема, адже ключ виготовлений із загартованої Cr-V сталі з фосфатованим покриттям. Стійка до навантажень та корозії сталь - з присадками хрому і ванадію, в поєднанні з таким видом обробки, роблять ключ практично невразливим! Йому не страшні ані механічні пошкодження, ані іржа.
Розвідний механізм міцний, точний. Довга ручка дозволяє зручно маневрувати розвідним ключем і передає ще більше зусиль на з’єднання.
Особливості
- Витримує значні навантаження;
- Не ржавіє;
- Шкала для точного встановлення розміру;
- Зручно зберігати - рукоятка з отвором.
Крути будь-які кріплення впевнено з таким ключем!
Підбери свій розмір розвідного ключа:
|
Артикул |
Размір |
Загальна довжина ключа |
Максимальна відстань між губками |
|
4” |
100 |
15 |
|
|
6” |
150 |
20 |
|
|
8” |
200 |
25 |
|
|
10” |
250 |
30 |
|
|
12” |
300 |
35 |
|
|
15” |
375 |
45 |
Слюсарний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ XT-0062
| Довжина ключа | 300 мм |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Максимальна відстань між губками | 35 мм |
| Вага | 0,700 кг |
| Об'єм | 0,000697 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Максимальна ширина захоплення | 35 мм |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Вага | 0.7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 265 ₴







