
Ключ розвідний 150 мм, Cr-V, чорний, фосфатований, INTERTOOL XT-0056
- Немає в наявності
- Код: XT-0056
109 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
Сфера застосування таких ключів досить широка. Використовують в будь-яких столярно-слюсарних роботах. Такий розвідний ключ стане незамінним помічником в побуті. Призначений для монтажу і демонтажу різьбових з'єднань з різноманітними профілями гайок та болтів.
Вирізняється своєю простотою і надійністю, а його міць відчуваєш з першого дотику! Ключ важкий і надійно фіксує з'єднання. Губки розводяться від 0 до 20 мм. Завдяки нанесеній шкалі можна точно відкалібрувати зазор (розмір), необхідний для захоплення кріплення.
Працювати зі значним зусиллям - не проблема, адже ключ виготовлений із загартованої Cr-V сталі з фосфатованим покриттям. Стійка до навантажень і корозії сталь - з присадками хрому і ванадію, в поєднанні з таким видом обробки, роблять ключ практично невразливим! Йому не страшні ні механічні пошкодження, ні іржа.
Розвідний механізм міцний, точний. Довга ручка дозволяє зручно маневрувати розвідним ключем та передає ще більше зусиль на з’єднання.
Особливості
- Витримує значні навантаження;
- Не іржавіє;
- Шкала для точного встановлення розміру;
- Зручно зберігати - рукоятка з отвором.
Крути будь-які кріплення впевнено з таким ключем!
Підбери свій розмір розвідного ключа:
|
Артикул |
Размір |
Загальна довжина ключа |
Максимальна відсталь між губками |
|
4” |
100 |
15 |
|
|
6” |
150 |
20 |
|
|
8” |
200 |
25 |
|
|
10” |
250 |
30 |
|
|
12” |
300 |
35 |
|
|
15” |
375 |
45 |
Слюсарний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ XT-0056
| Довжина ключа | 150 мм |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Максимальна відстань між губками | 20 мм |
| Вага | 0,150 кг |
| Об'єм | 0,000164 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Максимальна ширина захоплення | 20 мм |
| Довжина інструменту | 150 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 109 ₴






