
Ключ розвідний 150 мм кований, рукоятка TPR, HRC 40 ~ 50, Cr-V STORM INTERTOOL XT-0070
- Немає в наявності
- Код: XT-0070
340 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
Розвідний ключ STORM XT-0070 знадобиться для будь-яких слюсарно-столярних робіт. Завдяки високій якості виготовлення, застосовується у професійних сферах, де роботи проводяться з постійним високим навантаженням. Також стане вашим надійним помічником у побуті на довгі роки!

Висока якість виготовлення
Ключ має виключну стійкість до високих навантажень - виготовлений з Cr-V сталі, методом кування. До складу сталі входять присадки хрому та ванадію, які надають виробу високу стійкість до зносу. Такий ключ відрізняється довговічністю та не схильний до крихкого руйнування. Твердість сталі досягає показника 50HRC.
Фосфатне покриття надійно захищає ключ від утворення корозії.

Зручність у роботі
Кут відхилення головки складає 22,5ᴼ, що забезпечує комфорт у роботі. Вигравіювана міліметрова шкала не стирається з часом та дозволяє швидко налаштувати потрібний розмір. Ключ компактний та легкий за рахунок геометрично круглої ручки.
Рукоятка з TPR гуми забезпечує надійний захват навіть забрудненими в мастилі руками.

Захист кріплень
Функція захисту гайок на губках збереже грані кріплень, виключивши проковзування.
Модельний ряд ключів складається з чотирьох позицій:
|
Модель |
Довжина ключа, мм |
Захват, мм |
|
150 |
24 |
|
|
200 |
29 |
|
|
250 |
33 |
|
|
300 |
38 |

Слюсарний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ XT-0070
| Довжина ключа | 150 мм |
|---|---|
| Матеріал рукоятки | TPR гума |
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Тип | гайковий ключ |
| Максимальна відстань між губками | 24 мм |
| Вага | 0,144 кг |
| Об'єм | 0,000328 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Максимальна ширина захоплення | 24 мм |
| Довжина інструменту | 150 мм |
| Вага | 0.144 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 340 ₴





