
Кліщі затискні універсальні 180 мм INTERTOOL UT-5202
- Немає в наявності
- Код: UT-5202
139 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Кліщі затискні або, як їх ще називають, «треті руки» призначені для фіксації та утримання деталей та різних предметів при проведенні ремонтних, монтажних, зварювальних та інших робіт.

Надійні та міцні
Кліщі виготовлені з міцної Cr-V сталі, яка відома всім майстрам своєю надійністю та витривалістю. У складі цієї сталі присутні хром та ванадій, які надають їй високу стійкість до зносу. Також сталь вирізняється довговічністю та не схильна до крихкого руйнування.

Зручні
За допомогою регулювального гвинта можна підібрати потрібну силу стиснення. Скидання фіксації відбувається дуже просто - достатньо натиснути на важіль під основною ручкою. Прогумовані зручні ручки дозволяють зручно працювати навіть вологими або забрудненими руками та забезпечують чудове захоплення в роботу.
Шарнірно-губцевий інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-5202
| Тип кліщів | прямі |
|---|---|
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал виготовлення | CrV |
| Вага | 0,355 кг |
| Об'єм | 0,000348 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина інструменту | 180 мм |
| Вага | 0.355 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 139 ₴







