
Рулетка з металевим полотном 5 м x 19 мм, три стопора полотна INTERTOOL MT-0105
- Немає в наявності
- Код: MT-0105
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана

Рулетки INTERTOOL – чудове рішення для вимірювання будь-яких величин з високою точністю. Зручна та компактна рулетка з високою ергономікою ідеально лежить у руці. Усі елементи виконані акуратно, з надійних матеріалів.

Якісне виконання
Рулетка в комбінованому корпусі з міцного пластику в гумовому кожусі. Приємні на дотик гумові вставки не дозволять рулетці висковзнути навіть з вологих рук, а також вбережуть від механічних пошкоджень, оскільки мінімізують ударний шок під час падіння на будь-яку поверхню.

Зручність у роботі
Стрічка вимірювальна виготовлена з міцного металу. Має три фіксатори замикового типу та кнопку зворотного типу. Металевий зачіп на пояс для комфортного носіння із собою.

Магнітний зачіп
У рулетці встановлений потужний магнітний зачіп з двома магнітами, дозволяє зафіксувати початок полотна до металевих деталей та елементів, що покращує якість вимірів та дозволяє працювати без помічника.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-0105
| Ширина полотна | 19 мм |
|---|---|
| Довжина полотна | 5 м |
| Матеріал полотна | метал |
| Вага | 0,208 кг |
| Об'єм | 0,000540 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип вимірювальної рулетки | Механічна рулетка |
| Шкала вимірювань | Метрична система (м, см, мм) |
| Довжина полотна | 5 м |
| Ширина полотна | 19 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Вага | 208 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Фіксатор стрічки | Так |
- Ціна: 59 ₴







