
Рулетка з металевим полотном з фіксатором 5м 25 мм INTERTOOL MT-0306
- Немає в наявності
- Код: MT-0306
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
t="Переваги моделі" src="https://s3.intertool.ua/resize/b2c/images/upl/ua-mt-0303-10-sis990.png">
Рулетки INTERTOOL – чудове рішення для вимірювання будь-яких величин з високою точністю. Зручна та компактна рулетка з високою ергономікою ідеально лежить у руці. Усі елементи виконані акуратно, з надійних матеріалів.

Якісне виконання
Рулетка в комбінованому корпусі з ударостійкого пластику та пластичного ПВХ. Виконує захисну функцію, а також покращує ергономіку.

Зручність у роботі
Стрічка вимірювальна виготовлена з міцного металу. Має три фіксатори замкового типу та кнопку зворотного типу.

Магнітний зачіп
У рулетці встановлений потужний магнітний зачіп з двома магнітами.
Металевий зачіп на пояс, гумові ремінці для зручності в роботі.
Рулетка запакована у блістер кард.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-0306
| Ширина полотна | 25 мм |
|---|---|
| Довжина полотна | 5 м |
| Матеріал полотна | метал |
| Вага | 0,317 кг |
| Об'єм | 0,000792 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип вимірювальної рулетки | Механічна рулетка |
| Шкала вимірювань | Метрична система (м, см, мм) |
| Довжина полотна | 5 м |
| Ширина полотна | 25 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Вага | 317 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Фіксатор стрічки | Так |
- Ціна: 89 ₴







