
Скоби для пневмо степлера 10*12.8мм (0.9*0.7мм) 5000шт/упак INTERTOOL PT-8010
- Немає в наявності
- Код: PT-8010
139 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-8010
| Кількість в упаковці | 5000 од. |
|---|---|
| Сумісність | для PT- 1610 |
| Перетин дроту | 0.9x0.7 мм |
| Ширина скоби | 12.8 мм |
| Висота скоби | 10 мм |
| Вага | 0,667 кг |
| Об'єм | 0,000481 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина скоби | 12.8 мм |
| Висота скоби | 10 мм |
| Покриття | Оцинковане |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 139 ₴




