
Правило-рівень 2 м, 2 капсули, з ручками INTERTOOL MT-2120
- Немає в наявності
- Код: MT-2120
739 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Правило-рівень призначений для вимірювання кута відхилення, таким чином дозволяє робити ідеально точне вирівнювання поверхонь. Таке прямокутне правило підходить для вирівнювання бетону при стягуванні підлоги та інших будівельних завдань.

Міцна конструкція
Виготовлене правило з міцного алюмінієвого профілю, дуже легке. Алюміній не боїться вологи, не набухає та не деформується, при цьому має малу вагу. Правило має збільшену міцність та стійкість до зносу, а також не схильне до вигинів корпусу. Два бульбашкові рівні захищені від ударів, з точністю вимірювання 0,5 мм/м.

Зручність
Рівень дуже легкий та простий у використанні. Дві ручки забезпечують додатковий комфорт у роботі. Після закінчення роботи правило легко очищається від за лишків розчину, бруду, пилу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-2120
| Тип | правило-рівень |
|---|---|
| Ширина ребра | 100 мм |
| Товщина ребра | 17 мм |
| Довжина правила | 2000 мм |
| Вага | 1,300 кг |
| Об'єм | 0,004000 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1.3 кг |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 739 ₴




