
Лед світильник врізний 12W MARIA-12 4200К 744lm Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MARIA-12 4200К
333 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний врізний світильник MARIA-12 - призначений для встановлення в гіпсокартонні стелі, натяжні стелі або інші типи жорстких конструкцій стель. Монтажний отвір під LED світильник виготовляється гласно технічним характеристикам даної моделі з урахуванням глибини посадки. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Світлодіодне джерело світла - освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень. Основне джерело світла - LED SMD.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ MARIA-12
- потужність: 12W
- аналог лампи розжарювання: 96W
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 4200K
- світловий потік: 744Lm
- кут розсіювання 120°
- підключення до мережі: 165-260V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник - 1шт.
- інструкція з експлуатації - 1шт.
- інструкція з установки - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | Алюміній, декоративне скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 744 лм |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 370 г |
- Ціна: 333 ₴




