
Лед світильник врізний 8W STELLA-8 6400K 720lm Horoz Electric
- Готово до відправки
- Код: 016-052-0008
128 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний врізний світильник STELLA-8 - призначений для встановлення в гіпсокартонні стелі, натяжні стелі або інші типи жорстких конструкцій стель. Монтажний отвір під LED світильник виготовляється гласно технічним характеристикам даної моделі з урахуванням глибини посадки. Виробник Horoz Electric (Туреччина).
Світлодіодне джерело світла - освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень. Основне джерело світла - LED SMD.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ STELLA-8
- потужність: 8W
- аналог лампи розжарювання: 64W
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- світловий потік: 720Lm
- кут розсіювання 120°
- підключення до мережі: 100-265V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 25.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник - 1шт.
- інструкція - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 720 лм |
| Форма | Кругла |
| Потужність | 8 Вт/год |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 91 мм |
| Висота | 19 мм |
| Діаметр врізного отвору | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
- Ціна: 128 ₴


