
Лед світильник накладний 18W CAROLINE-18 6400K 1300lm Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CAROLINE-18 6400K
260,52 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник CAROLINE-18 18W - призначений для установки на стельові конструкції. Монтаж світильника проводитися без додаткових врізних отворів, шляхом монтажу безпосередньо на площину стелі. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Світлодіодне джерело світла - освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень. Цілісна металева основа і високотехнологічне забарвлення, в поєднанні LED SMD.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ CAROLINE-18
- потужність: 18Вт
- аналог лампи розжарювання: 144Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400К
- світловий потік: 1300Лм
- кут розсіювання 120°
- підключення до мережі: 100-265V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник - 1шт.
- інструкція з експлуатації - 1шт.
- інструкція з установки - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 110~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 210 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 260,52 ₴




