
Лед світильник накладний 12W ARINA-12 4200K 840lm Horoz
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ARINA-12 4200K
191 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник ARINA-12 12W - призначений для установки на стельові конструкції. Монтаж світильника проводитися без додаткових врізних отворів, шляхом монтажу безпосередньо на площину стелі. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Світлодіодне джерело світла - освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень. Цілісна металева основа і високотехнологічне забарвлення, в поєднанні LED SMD.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ARINA-12
- потужність: 12Вт
- аналог лампи розжарювання: 96Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 4200К
- світловий потік: 840Лм
- кут розсіювання 120°
- підключення до мережі: 100-265V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник - 1шт.
- інструкція з експлуатації - 1шт.
- інструкція з установки - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 110~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 12 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 840 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 270 г |
- Ціна: 191 ₴




