
Лед світильник накладний 32W CARLA/SQ-32 6500K 3420lm Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CARLA/SQ-32
482 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний стельовий світильник, призначений для установки в житлових приміщеннях і комерційних приміщеннях. Монтаж світильника проводитися без додаткових врізних отворів, шляхом монтажу безпосередньо на площину стелі.Виробник Horoz Electric (Туреччина).
Корпус світильника складається з металевої білої основи і пластикового розсіювача - колір - білий, матовий.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- потужність: 32Вт
- підключення до мережі: 110-265V / 50-60Hz
- аналог лампи розжарювання: 288Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6500К
- світловий потік: 3420Lm
- кут розсіювання 120°
- функція димування: немає
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
- світильник - 1шт.
- комплект кріплення - 1шт.
- інструкція - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 110~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 32 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 3420 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 см |
| Ширина | 225 см |
| Висота | 45 см |
| Вага | 340 г |
- Ціна: 482 ₴



