
Лед панель 45W 60х60см Galaksi-45 HOROZ 6400K 3150Lm
- Немає в наявності
- Код: Galaksi-45
799 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна панель GALAKSİ-45 стельовий світильник 056-002-0045 - врізний світильник для установки в стельові конструкції. Виробник Horoz Electric (Туреччина).
Світлодіодне джерело світла - освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень. Цілісна металева основа і пластиковий плафон, в поєднанні SLIM формату корпусу. Основне джерело світла - LED SMD.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ GALAKSI-45
- потужність: 45Вт
- аналог лампи розжарювання: 360Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400К
- світловий потік: 3150Лм
- кут розсіювання 120°
- підключення до мережі: 180-265V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 25.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
- світильник - 1шт.
- драйвер - 1шт.
- інструкція - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 45 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 1530 г |
| Термін служби | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3150 лм |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 595 мм |
- Ціна: 799 ₴




