
Лед Світильник лінійний 7W 55см SIGMA-7 6400К 552lm
- Готово до відправки
- Код: SIGMA-7
234 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний світлодіодний світильник побутового використання - в інтер'єрних рішеннях, меблевих конструкціях тощо. Компактні розміри і вузький профіль світлодіодного джерела світла, передбачає легку систему монтажу та підключення. Наявність вбудованого вимикача і системи з'єднання між світильниками, допускає послідовний монтаж.
- Пластиковий міцний корпус з матовим розсіювачем.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ SIGMA-7
- потужність: 7Вт
- аналог лампи розжарювання: 56Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- світловий потік: 552Lm
- кут розсіювання 120°
- підключення до мережі: 220-240V / 50-60Hz
- функція димування: немає
- вимикач: вбудований у корпус
- мінімальний термін експлуатації: 20.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
- світильник - 1шт.
- кріплення - 2шт.
- муфта - 1шт.
- штекер підключення - 1шт.
- інструкція з експлуатації - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Світильник накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 7 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 546 мм |
| Ширина | 22.5 мм |
| Висота | 3.25 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 234 ₴






