
Лед Світильник лінійний 40W 120см TETRA-40 6400К 2520lm
- Немає в наявності
- Код: TETRA-40
266 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний світлодіодний світильник побутового використання - в інтер'єрних рішеннях, меблевих конструкціях тощо. Компактні розміри і вузький профіль світлодіодного джерела світла, передбачає легку систему монтажу та підключення. Пластиковий міцний корпус з матовим розсіювачем.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ TETRA-40
- потужність: 40Вт
- аналог лампи розжарювання: 320Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- світловий потік: 2520Lm
- кут розсіювання 120°
- підключення до мережі: 220-240V / 50-60Hz
- функція димування: немає
- мінімальний термін експлуатації: 20.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник - 1шт.
- кріплення - 2шт.
- інструкція з експлуатації - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 300 г |
| Термін служби | 20000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2520 лм |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 2.7 мм |
| Ширина | 69.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
- Ціна: 266 ₴





