
Лед лампа 80W E27 TORCH-80 Led 6400K
- Немає в наявності
- Код: TORCH-80
497,25 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промислова світлодіодна лампа TORCH-80 - цоколь E27. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на дану модель, становить 24 місяці.
Основне джерело світла - SMD LED.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ TORCH-80
- потужність: 80Вт
- аналог лампи розжарювання: 640Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- світловий потік: 8000Lm
- кут розсіювання 200°
- підключення до мережі: 175-250V / 50-60Hz
- функція димування: немає
- мінімальний термін експлуатації: 25.000 годин
- світильник - 1шт.
- інструкція з експлуатації - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 80 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 640 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Кут свічення | 200 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний блок SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Діаметр | 139 мм |
- Ціна: 497,25 ₴

