
Комплект форсунки 1.5мм для фарбопульта HP INTERTOOL PT-2004
- Немає в наявності
- Код: PT-2004
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Набір форсунки PT-2004 дозволяє відновити роботу фарбопульта, а також може збільшити його функціонал завдяки діаметру форсунки 1,5 мм. Набір спеціально розроблений для фарбопультів системи HP. Цей комплект включає важливі елементи: дюзу, повітряну головку, голку і прокладки, надаючи повний інструментарій для ефективного нанесення фарби.

Можливості
Дюза 1,5 мм найбільш універсальна, підходить для різних ЛФМ середньої в'язкості. Забезпечує високоефективне розпилення фарби, що дозволяє досягти швидкого покриття лакофарбовими матеріалами великих за площею поверхонь. Оскільки форсунка працює за принципом HP з високим рівнем тиску та відносно малою витратою повітря, є досить економічною.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-2004
| Сумісність | підходить до PT- 0204, PT- 0205, PT- 0210, PT- 0211 |
|---|---|
| Діаметр форсунки | 1.5 мм |
| Вага | 0,083 кг |
| Об'єм | 0,000166 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Вага | 0.083 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 79 ₴




