
Конектор 1/2" для шланга 3/4" INTERTOOL GE-1117
- Немає в наявності
- Код: GE-1117
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Конектор 1/2" для шланга 3/4" INTERTOOL GE-1117 має витончений сучасний дизайн і виготовлений з високоякісних матеріалів. Призначений для швидкого і надійного з'єднання шланга діаметром 3/4" з іншими елементами системи поливу. Легко встановлюється, не потребує використання інструментів.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1117
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Вага | 0,052 кг |
| Об'єм | 0,000297 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Конектор |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1/2 |
| Вага | 0.052 г |
| Діаметр шланга, що підключається | 3/4" |
| Стан | Новий |
- Ціна: 49 ₴


