
Подовжувач 1250 мм з конектором для шини направляючої, зусилля затиску до 50 кг INTERTOOL HT-6074
- Немає в наявності
- Код: HT-6074
649 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6074
| Робоча довжина | 1250 мм |
|---|---|
| Зусилля затискання | 50 кг |
| Вага | 0,920 кг |
| Об'єм | 0,001423 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Затискач |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.92 кг |
| Матеріал струбцини | Алюміній |
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 1250 мм |
- Ціна: 649 ₴






