
Подовжувач 625 мм з конектором для шини направляючої, зусилля затиску до 50 кг INTERTOOL HT-6073
- Готово до відправки
- Код: HT-6073
469 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6073
| Робоча довжина | 625 мм |
|---|---|
| Зусилля затискання | 50 кг |
| Вага | 0,530 кг |
| Об'єм | 0,000756 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Затискач |
| Стан | Новий |
| Матеріал струбцини | Алюміній |
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 625 мм |
- Ціна: 469 ₴






