
Струбцина кутова 90 градусів, ширина захвату 65 мм, система швидкої фіксації INTERTOOL HT-6042
- Немає в наявності
- Код: HT-6042
649 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Кутова струбцина для зовнішніх кутів призначена для надійної та точної фіксації деталей під кутом 90 градусів. Це дуже популярний та корисний інструмент під час різних столярних робіт для склеювання поверхонь під прямим кутом. Використовується для виготовлення дерев'яних рамок, каркасів, коробок, ящиків. Також може застосовуватися як затискний пристрій для кутових з'єднань й кріплення цвяхів, зварювання, загвинчування та ін.

Система швидкої фіксації
Кнопка швидкого блокування гвинта кріплення дозволяє швидко стискати та розкривати губки без використання рукоятки.

Надійна конструкція
Струбцина виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву з губками, розташованими під прямим кутом.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6042
| Ширина губок | 75 мм |
|---|---|
| Максимальна ширина захоплення | 65 мм |
| Вага | 0,950 кг |
| Об'єм | 0,003791 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кутова |
| Механізм | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.95 кг |
| Матеріал струбцини | Алюміній |
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 65 мм |
- Ціна: 649 ₴




