
Пістолет-розпилювач для поливу 8 функцій + адаптер і 2 конектори для шланга 1/2" INTERTOOL GE-0002
- Немає в наявності
- Код: GE-0002
169 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
Пістолет-розпилювач для поливу 8-ми функціональний (центральний, туман, душ, кутовий, повний, злива, конічний, плаский) + адаптер універсальний з внутрішньою різьбою 1/2" та 3/4", конектор 1/2" для шлангу 1/2", конектор з аквастоп INTERTOOL GE-0002
ОПИС
8 функцій (центральний, туман, душ, кутовий, повний, злива, конічний, плаский)



Призначення
Насадка для поливу GE-0002 призначена для зрошення газонів, клумб, городів, теплиць, квітників, а також для очищення доріжок, двору, садової техніки та ін.

Функціонал
Ця розпилювальна насадка плавно регулює форму струменя. Підключається до шланга за допомогою конектора 1/2". Це простий та надійний зрошувальний аксесуар для будь-якої системи поливу.

Зручність
Виготовлено насадку з якісного пластику, має ергономічну конструкцію, що робить пістолет надійним та зручним у використанні.
У комплекті передбачений набір конекторів та адаптер для легкого й швидкого підключення до системи поливу, без використання додаткових інструментів.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-0002
| Кількість режимів | 8 |
|---|---|
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Комплектація | пістолет поливний 1/2", універсальний адаптер з внутрішньою різьбою 1/2" і 3/4", конектор 1/2" для шланга 1/2", конектор з аквастопом 1/2" для шланга 1/2" |
| Вага | 0,260 кг |
| Об'єм | 0,002079 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Пістолет для поливу |
| Матеріал | Пластик |
| Регулювання струменя | Так |
| Типи струменя | Душ, Конусний струмінь, Кутова струмінь, Проливний дощ, Туман, Товстий прямий струмінь, Плоский струмінь |
| Фіксація витрати води | Так |
| Тип підключення шланга | Конекторний |
| Діаметр шланга, що підключається | 1/2" |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Вага | 0.26 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 169 ₴











