
Перехідник із зовнішньою різьбою 1/4 на шланг 10 мм INTERTOOL PT-1845
- Немає в наявності
- Код: PT-1845
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Перехідник призначений для з'єднання повітряного шланга із пневмоінструментом. З'єднання типу «ялинка» для шлангів 10 мм, з іншого боку зовнішня різьба, діаметром 1/4".

Міцний
Перехідник виготовлений з хромованої сталі, він міцний та зносостійкий. Для додаткової фіксації з'єднання "ялинка" краще використовувати хомут поверх шланга.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1845
| Діаметр шланга | 10 мм |
|---|---|
| Тип фітинга | перехідник |
| Резьба внешняя | 1/4" |
| Вага | 0,016 кг |
| Об'єм | 0,000007 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.016 кг |
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 10 мм |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Зовнішня різьба | 1/4" |
| З'єднання | Різьбове |
- Ціна: 29 ₴



