
Трійник із внутрішньою різьбою 1/4" INTERTOOL PT-1863
- Немає в наявності
- Код: PT-1863
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1863
| Тип фітинга | трійник |
|---|---|
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Вага | 0,066 кг |
| Об'єм | 0,000065 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.066 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Внутрішня різьба | 1/4" |
| З'єднання | Різьбове |
- Ціна: 49 ₴




