
Швидкороз'ємне з'єднання з внутрішньою різьбою 3/8" INTERTOOL PT-1809
- Готово до відправки
- Код: PT-1809
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
За допомогою фітингів (швидкороз’ємних з'єднань) легко та швидко з'єднують або роз'єднують будь-який пневмоінструмент із магістраллю стисненого повітря.

Тип з'єднання
Швидкороз'єм PT-1809 з клапаном "мама" універсального типу, підходить для швидкороз’ємних з'єднань "папа" будь-яких видів. З іншого боку фітинг оснащений внутрішньою дюймовою різьбою 3/8".
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1809
| Різьба внутрішня | 3/8" |
|---|---|
| Вага | 0,080 кг |
| Об'єм | 0,000034 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.08 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Внутрішня різьба | 3/8" |
| Матеріал виробу | Сталь |
- Ціна: 89 ₴



