
Швидкороз'ємне з'єднання з внутрішньою різьбою 1/2" INTERTOOL PT-1807
- Немає в наявності
- Код: PT-1807
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
За допомогою фітингів (швидкороз’ємних з'єднань) легко та швидко з'єднують або роз'єднують будь-який пневмоінструмент із магістраллю стисненого повітря.

Тип з'єднання
Швидкороз'єм PT-1807 з клапаном "мама" універсального типу, підходить для швидкороз’ємних з'єднань "папа" будь-яких видів. З іншого боку фітинг оснащений внутрішньою дюймовою різьбою 1/2".
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1807
| Різьба внутрішня | 1/2" |
|---|---|
| Вага | 0,119 кг |
| Об'єм | 0,000209 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.119 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Матеріал виробу | Сталь |
- Ціна: 89 ₴



