
Швидкороз'ємне з'єднання з внутрішньою різьбою 1/2 ", латунь INTERTOOL PT-1816
- Немає в наявності
- Код: PT-1816
139 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
За допомогою фітингів (швидкороз’ємних з'єднань) легко та швидко з'єднують або роз'єднують будь-який пневмоінструмент із магістраллю стисненого повітря.

Тип з'єднання
З'єднання виготовлене з латуні, має зручну накладку з ABS пластику. Швидкороз'єм PT-1816 з клапаном "мама" універсального типу підходить для швидкороз’ємних з'єднань "папа" будь-яких видів. З іншого боку фітинг оснащений внутрішньою різьбою 1/2".
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1816
| Матеріал виготовлення | латунь |
|---|---|
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| Різьба внутрішня | 1/2" |
| Вага | 0,095 кг |
| Об'єм | 0,000202 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.095 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Матеріал виробу | Латунь |
- Ціна: 139 ₴





