
Швидкороз'ємне з'єднання із зовнішньою різьбою 1/4", латунь INTERTOOL PT-1815
- Немає в наявності
- Код: PT-1815
129 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
За допомогою фітингів (швидкороз’ємних з'єднань) легко та швидко з'єднують або роз'єднують будь-який пневмоінструмент із магістраллю стисненого повітря.

Тип з'єднання
З'єднання виготовлене з латуні, має зручну накладку з ABS пластику. Швидкороз'єм PT-1815 – швидкороз'ємна муфта з клапаном "мама" універсального типу, підходить для швидкороз'ємних з'єднань "папа" будь-яких видів. З іншого боку фітинг оснащений зовнішньою різьбою 1/4".
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1815
| Різьба зовнішня | 1/4" |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | латунь |
| Тип фітинга | швидкороз'ємне з'єднання |
| Вага | 0,083 кг |
| Об'єм | 0,000202 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.083 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Зовнішня різьба | 1/4" |
| Матеріал виробу | Латунь |
- Ціна: 129 ₴





