
Комплект форсунки 1.8мм для фарбопульта HP INTERTOOL PT-2005
- Немає в наявності
- Код: PT-2005
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Набір форсунки PT-2005 дозволяє відновити роботу фарбопульта, а також може збільшити його функціонал завдяки діаметру форсунки 1,8 мм. Набір спеціально розроблений для фарбопультів системи HP. Цей комплект включає важливі елементи: дюзу, повітряну головку, голку і прокладки, надаючи повний інструментарій для ефективного нанесення фарби.

Можливості
Дюза 1,8 мм є найбільш універсальною і підходить для різних ЛФМ. Забезпечує високоефективне розпилення фарби, що дозволяє досягти швидкого покриття лакофарбовими матеріалами великих за площею поверхонь. Оскільки форсунка працює за принципом HP з високим рівнем тиску та відносно малою витратою повітря, є досить економічною.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-2005
| Сумісність | до пістолетів PT-0204, PT-0205, PT-0210, PT-0211 |
|---|---|
| Діаметр форсунки | 1.8 мм |
| Вага | 0,049 кг |
| Об'єм | 0,000408 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.049 кг |
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 79 ₴






