
Комплект форсунки 2.0мм для фарбопульта HP INTERTOOL PT-2006
- Немає в наявності
- Код: PT-2006
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Набір форсунки PT-2006 дозволяє відновити роботу фарбопульта, а також може збільшити його функціонал завдяки діаметру форсунки 2,0 мм. Набір спеціально розроблений для фарбопультів системи HP. Цей комплект включає важливі елементи: дюзу, повітряну головку, голку і прокладки, надаючи повний інструментарій для ефективного нанесення фарби.

Можливості
Дюза 2,0 мм є найбільш універсальною і підходить для різних ЛФМ. Забезпечує високоефективне розпилення фарби, що дозволяє досягти швидкого покриття лакофарбовими матеріалами великих за площею поверхонь. Оскільки форсунка працює за принципом HP з високим рівнем тиску та відносно малою витратою повітря, є досить економічною.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-2006
| Сумісність | підходить до PT- 0204, PT- 0205, PT- 0210, PT- 0211 |
|---|---|
| Діаметр форсунки | 2.0 мм |
| Вага | 0,083 кг |
| Об'єм | 0,000166 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.083 кг |
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 2 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 79 ₴






