
Комплект форсунки 1.2 мм для фарбопульта LVMP mini PT-0129 (дюза, повітряна головка, голка) INTERTOOL PT-2109
- Немає в наявності
- Код: PT-2109
199 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС
Змінний комплект форсунок використовують для заміни старих, зламаних форсунок фарбувальних пістолетів. Також, в залежності від в'язкості матеріалу, Ви можете обрати різні за діаметром форсунки: 0,8; 1,0; 1,2 мм.
Підходить до фарборозпилювачів системи LVMP, а саме до PT-0129.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-2109
| Тип | LVMP |
|---|---|
| Діаметр форсунки | 1,2 мм |
| Вага | 0,090 кг |
| Об'єм | 0,000370 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.09 кг |
| Виробник | Intertool |
| Діаметр сопла | 1.2 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 199 ₴



