
Заглушка з зовнішньою різьбою 1/4" INTERTOOL PT-1870
- Готово до відправки
- Код: PT-1870
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1870
| Вага | 0,034 кг |
|---|---|
| Об'єм | 0,000025 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.034 кг |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Зовнішня різьба | 1/4" |
| З'єднання | Різьбове |
- Ціна: 29 ₴

