
Перехідник з внутрішньою різьбою 1/4 на штирьову частину швидкороз'ємного з'єднання INTERTOOL PT-1848
- Немає в наявності
- Код: PT-1848
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Перехідник призначений для безпосереднього підключення до швидкого з'єднання «мама». Сам фітинг ще називають «папа».

Тип з'єднання
З'єднання виготовлене з латуні, міцного та стійкого до корозії металу. Фітинг PT-1848 універсального типу підходить для швидкороз’ємних з'єднань "мама". З іншого боку фітинг оснащений внутрішньою дюймовою різьбою 1/4".
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1848
| Тип фітинга | перехідник |
|---|---|
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Вага | 0,022 кг |
| Об'єм | 0,000028 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.022 кг |
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Внутрішня різьба | 1/4" |
| З'єднання | Різьбове |
| Матеріал виробу | Латунь |
- Ціна: 29 ₴



