
Кран шаровий повітряний, латунь, зовнішня різьба 1/4 "-1/4", STORM INTERTOOL PT-1882
- Немає в наявності
- Код: PT-1882
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Кульовий повітряний кран стане в пригоді для монтажу різних пневматичних магістралей. За допомогою зручної ручки ви зможете швидко відрегулювати потік повітря у магістралі. Робочий тиск до 10 бар. Встановлені зовнішні різьби 1/4".

Міцний корпус
Виготовлений з латуні та нержавіючої сталі - матеріалів, які заслужено вважаються кращими для виготовлення кранів та вентилів. Корпус крана збільшений, що забезпечує велику пропускну спроможність та точність регулювання подачі повітря. Кран не схильний до впливу корозії, а велика товщина стінок забезпечує стабільну роботу за максимально допустимого тиску.

Герметичне з’єднання
Кран повністю герметичний завдяки кульовому затвору та надійним тефлоновим ущільнювачам. Ручка кріпиться до корпусу за допомогою гайки з нейлоновою вставкою, яка запобігає мимовільному відкручуванню гайки під час частого використання та від вібрацій.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1882
| Призначення | для повітряних магістралей |
|---|---|
| Різьба | зовнішня 1/4" |
| Вага | 0,069 кг |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Об'єм | 0,000197 куб.м |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.069 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Зовнішня різьба | 1/4" |
| Матеріал виробу | Латунь |
- Ціна: 79 ₴



