
Кран шаровий повітряний, латунь, на шланг 12мм, STORM INTERTOOL PT-1896
- Немає в наявності
- Код: PT-1896
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Кульовий повітряний кран стане в пригоді для монтажу різних пневматичних магістралей. За допомогою зручної ручки ви зможете швидко відрегулювати потік повітря у магістралі. Робочий тиск до 10 бар. Встановлені з'єднання на шланг типу "ялинка" 12 мм.

Міцний корпус
Виготовлений з латуні та нержавіючої сталі - матеріалів, які заслужено вважаються кращими для виготовлення кранів та вентилів. Корпус крана збільшений, що забезпечує велику пропускну здатність та точність регулювання подачі повітря. Кран не схильний до впливу корозії, а велика товщина стінок забезпечує стабільну роботу за максимально допустимого тиску.

Герметичне з’єднання
Кран повністю герметичний завдяки кульовому затвору та надійним тефлоновим ущільнювачам. Ручка кріпиться до корпусу за допомогою гайки з нейлоновою вставкою, яка запобігає мимовільному відкручуванню гайки під час частого використання та від вібрацій. З'єднання для шланга "ялинка" не має гострих граней та виготовлено таким чином, щоб не пошкодити шланг, забезпечує надійне та безпечне з'єднання.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1896
| Призначення | для повітряних магістралей |
|---|---|
| Різьба | на шланг 12 мм |
| Вага | 0,080 кг |
| Матеріал корпусу | латунь |
| Тип | кран шаровий |
| Об'єм | 0,000438 куб.м |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.08 кг |
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 12 мм |
| Тип | Пневматичне з'єднання |
| Матеріал виробу | Латунь |
- Ціна: 79 ₴



