
Пістолет для видавлювання силікону 375 мм INTERTOOL HT-0026
- Немає в наявності
- Код: HT-0026
299 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0026
| Тип | з тубою |
|---|---|
| Довжина | 375 мм |
| Обсяг туби | 600 мл |
| Вага | 0,600 кг |
| Об'єм | 0,006396 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.6 кг |
| Виробник | Intertool |
| Ємність контейнера | 600 мл |
| Стан | Новий |
- Ціна: 299 ₴








