
Тестер напруги безконтактний INTERTOOL MD-0010
- Немає в наявності
- Код: MD-0010
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Безконтактний тестер напруги призначений для оперативної перевірки наявності чи відсутності змінної напруги в мережі або приладах до 1000 Вольт. Дає можливість визначити фазну або нульову жили.
Стане в пригоді для роботи як професійним електрикам, так і майстрам, які затіяли ремонт будинку або займаються ремонтом електрики самостійно.

Ефективність
Детектор напруги оснащений світловим та звуковим індикатором, який дозволяє визначити наявність електричного поля. Чим частіше подається звуковий сигнал та блимає світлова індикація, тим вища інтенсивність електричного поля.

Зручність
Прилад має компактні габарити та малу вагу, завдяки цьому зручний для роботи у важкодоступних місцях. Кліпса на корпусі дозволяє зручно закріпити детектор у кишені і він завжди у вас під рукою.
Оснащений ліхтариком для роботи в умовах недостатнього освітлення.
Корпус виготовлений з міцного пластику, що гарантує надійність та високу зносостійкість інструмента. Живиться від двох стандартних батарейок типу ААА.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MD-0010
| Діапазон робочої напруги | 90 - 1000 В |
|---|---|
| Частота мережі | 50-60 Гц |
| Робоча температура | від -10 до +50 °С |
| Живлення | 2 батареї типу ААА |
| Особливості | Світлодіод та звуковий сигнал |
| Вага | 0,057 кг |
| Об'єм | 0,000304 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.057 кг |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Виробник | Intertool |
| Напруга | 1000 В |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Стан | Новий |
- Ціна: 99 ₴





