
Рулетка сталева з фіксатором 3м x 16мм INTERTOOL MT-0603
- Немає в наявності
- Код: MT-0603
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
ОПИС
Рулетки INTERTOOL – отличное решение для измерения любых величин с высокой точностью.
Особливості:
- Точне вимірювання величин
- Довговічність і надійність
- Простота і практичність в роботі
Зручна і компактна рулетка з високою ергономікою ідеально лежить в руці. Всі елементи виконані акуратно з надійних матеріалів. Приємні на дотик гумові вставки не дозволять рулетці висковзнути навіть з вологих рук, а також вбережуть від механічних пошкоджень, т.як мінімізують ударний шок при падіні на будь-яку поверхню.

Рулетка в комбінованому корпусі з ударостійкого пластику і гуми. Гума нанесена по типу каркаса і виконує захисну функцію, а також покращує ергономіку.

Рулетки зі сталевою вимірювальною стрічкою має три фіксатора: фиксатор запираючого типу (прогумований) и две кнопки поворотного типу.

Магнитний зачеп з двома магнітами.
Металевий зачеп на пасок, гумові ремінці для зручності в роботі.
Рулетка упакована в блістер кард.
Модельний ряд:
| Артикул | Довжина стрічки (м) | Ширина стрічки (мм) | Матеріал стрічки | Магнітний зачеп |
| MT-0603 | 3 | 16 | сталь | є |
| MT-0605 | 5 | 19 | сталь | є |
| MT-0606 | 5 | 25 | сталь | є |
| MT-0608 | 8 | 25 | сталь | є |

Рулетки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2020 та 2021 році.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-0603
| Ширина полотна | 16 мм |
|---|---|
| Довжина полотна | 3 м |
| Матеріал полотна | метал |
| Вага | 0,132 кг |
| Об'єм | 0,000736 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип вимірювальної рулетки | Механічна рулетка |
| Шкала вимірювань | Метрична система (м, см, мм) |
| Довжина полотна | 3 м |
| Ширина полотна | 16 мм |
| Вага | 0.132 г |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Фіксатор стрічки | Так |
- Ціна: 53 ₴






