
Струбцина кутова 90 градусів, ширина захвату 70 мм, внутрішня INTERTOOL HT-6043
- Немає в наявності
- Код: HT-6043
639 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Кутова струбцина для зовнішніх кутів призначена для надійної та точної фіксації деталей під кутом 90 градусів. Це дуже популярний та корисний інструмент під час різних столярних робіт для склеювання поверхонь під прямим кутом. Використовується для виготовлення дерев'яних рамок, каркасів, коробок, ящиків. Також може застосовуватися як затискний пристрій для кутових з'єднань й кріплення цвяхів, зварювання, загвинчування та ін.

Надійна конструкція
Струбцина виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву з губками, розташованими під прямим кутом.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6043
| Ширина губок | 95 мм |
|---|---|
| Максимальна ширина захоплення | 70 мм |
| Вага | 0,800 кг |
| Об'єм | 0,003312 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип | Кутова |
| Механізм | Гвинтовий |
| Ширина затиску | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал струбцини | Алюміній |
- Ціна: 639 ₴





